Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, Afghanistan, sk Jezail, med brittiskt flintlås, dekor av mässingslister samt pärlemor, längd 144,5 cm

Skador och slitage

286700

2015-01-08