Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, bemålat, höjd 230, 105x47 cm, nyckel finns

Nyckel finns att hämta på utlämningen, senare bemålat

286701

2015-01-08