Klubbat för:
11 000 SEK
10 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, rokoko, tenn, Lars Lundwall (verksam 1761-1780), Jönköping, fyrstämplad, dekor av vridna knäckar, höjd ca 20 cm
Manschetter saknas
286727
2015-01-10