Fotpall Dimitri Omersa

Fotpall Dimitri Omersa
Fotpall Dimitri Omersa
Fotpall Dimitri Omersa
Fotpall Dimitri Omersa
Fotpall Dimitri Omersa
Fotpall Dimitri Omersa
Fotpall Dimitri Omersa
Fotpall Dimitri Omersa
Fotpall Dimitri Omersa
Fotpall Dimitri Omersa
Fotpall Dimitri Omersa
Fotpall Dimitri Omersa

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FOTPALL, läder, 1900-talets första hälft, Dimitri Omersa, England, i form av en noshörning, längd 110 cm

Bruksslitage

286730

2015-01-08