Äggkopp saltkar flakong

Äggkopp saltkar flakong
Äggkopp saltkar flakong
Äggkopp saltkar flakong
Äggkopp saltkar flakong
Äggkopp saltkar flakong
Äggkopp saltkar flakong
Äggkopp saltkar flakong
Äggkopp saltkar flakong
Äggkopp saltkar flakong
Äggkopp saltkar flakong

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄGGKOPP, SALTKAR, FLAKONG, 18/1900-tal, silver, dekor i emaljfärger i cloisonnéteknik, delvis invändig förgyllning, SALTSKEDAR, 2 st, Finland, total vikt ca 140 g

Delvis renoverade

286734

2015-01-08