Karmstol Louis XV-stil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOL, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor, bronserad, lös plymå, klädsel med dekor av exotiska djur tillverkad av Andrew Martin, klädda armlän, sitthöjd ca 45 cm
Blekt tyg, slitage
286748
2015-01-08