Karmstol Louis XV-stil

Karmstol Louis XV-stil
Karmstol Louis XV-stil
Karmstol Louis XV-stil
Karmstol Louis XV-stil
Karmstol Louis XV-stil
Karmstol Louis XV-stil
Karmstol Louis XV-stil
Karmstol Louis XV-stil
Karmstol Louis XV-stil
Karmstol Louis XV-stil
Karmstol Louis XV-stil
Karmstol Louis XV-stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor, bronserad, lös plymå, klädsel med dekor av exotiska djur tillverkad av Andrew Martin, klädda armlän, sitthöjd ca 45 cm

Blekt tyg, slitage

286748

2015-01-08