Anna Palm de Rosa Stockholmsmotiv

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALM DE ROSA, Anna (1859-1924): Utsikt mot Skeppsholmen, Stockholm, signerad Anna Palm de Rosa Stockholm, akvarell, ca 15x10 cm

Kantskador

286751

2015-01-08