Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): "Tack tack tack ...", signerad Bengt Lindström, 247/600, färglitografi, 37x23 cm, med dedikation
Fläckar, bristningar
286760
2015-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här