Sybord gustaviansk stil

Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil
Sybord gustaviansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, intarsiadekor, fotavslut i mässingshylsor, förgyllda beslag, höjd ca 70, 66x43 cm, nyckel finns

Skiva med fanérbortfall, skador, lös fanérbit samt nycklar finns att hämta i Utlämningen

286766

2015-01-09