Monterskåp Louis XVI stil

Monterskåp Louis XVI stil
Monterskåp Louis XVI stil
Monterskåp Louis XVI stil
Monterskåp Louis XVI stil
Monterskåp Louis XVI stil
Monterskåp Louis XVI stil
Monterskåp Louis XVI stil
Monterskåp Louis XVI stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONTERSKÅP, Louis XVI-stil, 1900-tal, mahognyfanér, beslag i mässing, invändigt med hyllor i glas, 135, 57x34 cm, nyckel finns

Bruksslitage, nyckel finns att hämta i Utlämningen

286769

2015-01-09