Ruth Milles figurin i gips

Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips
Ruth Milles figurin i gips

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MILLES, Ruth (1873-1941): "Handarbetande liten flicka", signerad och daterad Ruth Milles 1911, bronspatinerad gips, höjd ca 21 cm

Nagg

286790

2015-01-09