Collier silver Inga Lagervall Silversmide

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COLLIER, sterlingsilver, dekor med fiskar och tunnformade matterade stenar, design Inga Lagervall Silversmide, Stockholm 2001, karbinhake, längd 41 cm

Stenar med repor och smärre nagg

286794

2015-01-09