Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): Interiör med figurer, signerad och daterad Olle Nordberg 67, olja på pannå, ca 32x40 cm

286798

2015-01-09