Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986): Bymotiv med kyrka och par, signerad och daterad Olle Nordberg 57, olja på pannå, ca 37x45 cm

286799

2015-01-09