Birger Ljungqvist oljemålning
Vollendet
2015-01-09
286800
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LJUNGQVIST, Birger (1894-1965): "Adam och Eva", signerad och daterad Birger Ljungqvist 1959, olja på pannå, ca 37x45 cm