Birger Ljungqvist oljemålning

Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUNGQVIST, Birger (1894-1965): "Adam och Eva", signerad och daterad Birger Ljungqvist 1959, olja på pannå, ca 37x45 cm

286800

2015-01-09