Rune Persson oljemålning

Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

PERSSON, Rune (1914-1990): Blommor i vas, signerad Rune Persson, olja på duk, ca 46x38 cm

Zustandsbeschreibung

286801

2015-01-09