Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PERSSON, Rune (1914-1990): Blommor i vas, signerad Rune Persson, olja på duk, ca 46x38 cm
Zustandsbeschreibung
286801
2015-01-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner