Astri Bergman-Taube mappar

Astri Bergman-Taube mappar
Astri Bergman-Taube mappar
Astri Bergman-Taube mappar
Astri Bergman-Taube mappar
Astri Bergman-Taube mappar
Astri Bergman-Taube mappar

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Mappar (2 st): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 2/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade och numrerade hc, 9 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube

Gulnader

286811

2015-01-09