Isaac Grünewald

Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald
Isaac Grünewald

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

GRÜNEWALD, Isaac (1889-1946): Amaryllis, signerad Grünewald, blandteknik/olja på pannå, 55x46 cm

Smärre ytslitage (obetydligt färgbortfall)

286819

2015-01-09