Edna Cers

Edna Cers
Edna Cers
Edna Cers
Edna Cers
Edna Cers
Edna Cers

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CERS, Edna, (född 1934) "Framtid-forntid-nutid", signerad och daterad, batik, 80x61 cm

286824

2015-01-10