Endna Cers

Endna Cers
Endna Cers
Endna Cers
Endna Cers
Endna Cers
Endna Cers

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CERS, Edna, (född 1934): "Det man inte ser", signerad och daterad, batik, 49x39 cm

286827

2015-01-12