Marianne Kanter olja

Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja
Marianne Kanter olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANTER, Marianne (född 1944): Flicka i näckrosdamm, monogramsignerad MK, daterad 2011-2012, olja på duk, 75x74 cm

286831

2015-01-09