Per Alström akvarell

Per Alström akvarell
Per Alström akvarell
Per Alström akvarell
Per Alström akvarell

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

ALSTRÖM, Per (född 1961): "Japanese Reed Bunting" - Zhalong, Manchuriet, signerad och daterad Per Alström 1988, akvarell, 27x37 cm, Latin: Emberiza yessoensis

286833

2015-01-09