Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FRIMURARHÄNGE, 18 k guld, i form av murarslev, koboltblå emalj, höjd inkl. ögla 4 cm, vikt ca 2,1 g
Emalj med nagg och slitage
286840
2015-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här