Frimurarhänge 18 k guld

Frimurarhänge 18 k guld
Frimurarhänge 18 k guld
Frimurarhänge 18 k guld
Frimurarhänge 18 k guld

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FRIMURARHÄNGE, 18 k guld, i form av murarslev, koboltblå emalj, höjd inkl. ögla 4 cm, vikt ca 2,1 g

Kuntoraportti

Emalj med nagg och slitage

286840

Päivämäärä:

2015-01-10