Lars Forssell dikt

Lars Forssell dikt
Lars Forssell dikt
Lars Forssell dikt
Lars Forssell dikt
Lars Forssell dikt
Lars Forssell dikt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

FORSSELL, Lars (1928-2007): "Till Astri och Apollon (Evert)", egenhändigt skriven och signerad dikt/förord till grafikmappen "Visor vi minns", 50x64 cm, oramad, 1 tryck medföljer, Endast mappfolder ingår, ej de 6 serigrafierna

Lars Forssell: svensk författare, ledamot av Svenska Akademien,
PROVENIENS: H.Bergstens Konstförlag AB, Hans Bergsten.

Hanteringsveck

286878

2015-01-10