Inge Schiöler grafik

Inge Schiöler grafik
Inge Schiöler grafik
Inge Schiöler grafik
Inge Schiöler grafik

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

SCHIÖLER, Inge (1908-71): (2) "Självporträtt" samt Sydländsk dam, stämpelsignerad resp signerad och numrerad 22/30, serigrafier, 45x35 resp 53x44 cm, oramade

Hanteringsveck

286880

2015-01-10