Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
SCHIÖLER, Inge (1908-71): (2) "Självporträtt" samt Sydländsk dam, stämpelsignerad resp signerad och numrerad 22/30, serigrafier, 45x35 resp 53x44 cm, oramade
Hanteringsveck
286880
2015-01-10