Kryddhylla Reda

Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda
Kryddhylla Reda

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRYDDHYLLA, 1900-talets första hälft, "Reda", totalt 11 "burkar/flaskor" i pressglas, längd 100, djup 22, höjd 12 cm

Senare bemålad, slitage

286881

2015-01-10