Nils Fougstedt skulptur

Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur
Nils Fougstedt skulptur

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

FOUGSTEDT, Nils (1881-1954): Spelande pan, signerad Nils Fougstedt, i botten märkt "Nils Fougstedt" "Astrid" och "Tack för mig Astrid", bemålad gips, höjd 17 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre nagg och färgbortfall

286892

2015-01-10