Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK, Kina, betsat trä, Kina, 1900-tal, lådor i framstycke, höjd ca 53,5, 127x41 cm
Slitage, spricka
286901
2015-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här