Madeleine Pyk olja på duk

Madeleine Pyk olja på duk
Madeleine Pyk olja på duk
Madeleine Pyk olja på duk
Madeleine Pyk olja på duk
Madeleine Pyk olja på duk
Madeleine Pyk olja på duk

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Kri är inte hemma", signerad och daterad M Pyk 92 dec, olja på duk, 65x46 cm

286904

2015-01-10