Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOP, 1800-talets slut, koppar och förgylld mässing, barockstil, rikt dekorerad genombruten dekor av figurscen, kulfötter, höjd 24 cm
Med gravyr
286905
2015-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här