Vas Edward Hald Orrefors
2015-01-10
286909
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VAS, glas, Edward Hald, Orrefors, Fiskgraal, dekor av fiskar och sjögräs i grönt, signerad Orrefors Sweden Graal nr 776 Edward Hald, höjd ca 12 cm
Slitage , märken