Herman Södersten oljemålning

Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning
Herman Södersten oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÖDERSTEN, Herman (1862-1926): "Framnäs, Vålön Kristinehamn", (Ester Fricks föräldrars sommarställe t.o.m. 1906), signerad och daterad Paris 1/10 1889 H Södersten, olja på duk, ca 54x81cm

Limrest i marginal

286916

2015-01-10