Sven-Olof Ehrén Slussen

Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen
Sven-Olof Ehrén Slussen

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

EHRÉN, Sven-Olof (1927-2004): (6) "Slussen", signerade och daterade Sven Olof Ehren -80, litografier, bladstorlek 64,5x50,5 cm, oramade

286918

2015-01-10