Ilka Pärni litografi

Ilka Pärni litografi
Ilka Pärni litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PÄRNI, Ilka (samtida): Komposition, signerad och daterad I. Pärni 2008, färglitografi, numrerad 36/150, ca 85x10 cm

286927

2015-01-10