Lucio Del Pezzo
2015-01-11
286943
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEL PEZZO, Lucio (1933) (6): Pyramid, signerade och numrerade 43/90, färgetsningar, bladmått 50x65 resp 65x50 cm, oramade
Hanteringsveck