Lucio Del Pezzo
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
DEL PEZZO, Lucio (1933) (6): Pyramid, signerade och numrerade 43/90, färgetsningar, bladmått 50x65 resp 65x50 cm, oramade
Kuntoraportti
Hanteringsveck
286943
Päivämäärä:
2015-01-11