Tobaksburk 1900-tal
2015-01-11
286945
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TOBAKSBURK, 1900-tal, vitmetall och trä, höjd 9,5 cm, diameter 10 cm
Bruksslitage