Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
RELIEF, glas, Erik Höglund, gjuten med figurer, signerad och daterad Erik Höglund 1980, Sweden numrerad 5/100, ca 30x40 cm, broschyr medföljer
286951
2015-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här