Glasrelief Erik Höglund

Glasrelief Erik Höglund
Glasrelief Erik Höglund
Glasrelief Erik Höglund
Glasrelief Erik Höglund
Glasrelief Erik Höglund
Glasrelief Erik Höglund

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RELIEF, glas, Erik Höglund, gjuten med figurer, signerad och daterad Erik Höglund 1980, Sweden numrerad 5/100, ca 30x40 cm, broschyr medföljer

286951

2015-01-11