Tage Nilsson oljemålning

Tage Nilsson oljemålning
Tage Nilsson oljemålning
Tage Nilsson oljemålning
Tage Nilsson oljemålning
Tage Nilsson oljemålning
Tage Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILSSON, Tage (född 1918): Figurscen, signerad och daterad Tage Nilsson -90, olja på duk, ca 162x130 cm

286953

2015-01-11