Spegel med genombrutet krön

Spegel med genombrutet krön
Spegel med genombrutet krön

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

GOLVSPEGEL, 1800-tal, mahognyfanér, löst krön med genombruten dekor av bla rocailler, tvådelat glas, lös sockel, totalhöjd ca 282 cm

Skador i glas, lagat krön, smärre dekorbortfall

286954

2015-01-11