Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
GOLVSPEGEL, 1800-tal, mahognyfanér, löst krön med genombruten dekor av bla rocailler, tvådelat glas, lös sockel, totalhöjd ca 282 cm
Skador i glas, lagat krön, smärre dekorbortfall
286954
2015-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här