Olle Kåks litografi
2015-01-11
286956
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad Kåks, 1/50, färglitografi, 63x47 cm