Ole Kåks litografi

Ole Kåks litografi
Ole Kåks litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad Kåks, 29/30, färglitografi, 76x57 cm

286957

2015-01-11