Fickur 14 k guld / gulddoublé
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, 2 st, 14 k guld / gulddoublé, emaljtavlor med romerska siffror, diameter 27-34 mm, DAMARMBANDSUR, 14 k guld, armband i gulddoublé, diameter 21 mm, URNYCKEL, vikt (fickur samt armbandsur i guld) ca 43 g
Slitage och skador
286958
2015-01-13