Gösta Werner litografi

Gösta Werner litografi
Gösta Werner litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WERNER, Gösta (1909-92): Komposition, signerad, färglitografi, 38/260, 41x45 cm

286961

2015-01-11