Giuseppe Santomasso

Giuseppe Santomasso
Giuseppe Santomasso

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SANTOMASSO, Giuseppe (1907-1990): Untitled, färgetsning, signerad och numrerad Santomasso 10/100, 78x63 cm

286987

2015-01-14