Sidney Nolan färgoffsetlitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOLAN, Sidney (1917-1992): Figur i landskap, signerad Nolan 97/100, färgoffsetlitografi, 56x75 cm

286990

2015-01-14