Max Valter Svanberg

Max Valter Svanberg
Max Valter Svanberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): (2) Kompositioner, signerade och numrerade J15/J16, etsningar tryckta i lila resp. grönt, 17x14, 16x20 cm, oramade

286991

2015-01-14