Fritz Winter etsning och akvatint

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WINTER, Fritz (1905-1976): Farbaquatinta No. 6, 1967, signerad och numrerad F. Winter 78/100, etsning och akvatint i färger, 19x18 cm
LITTERATUR: Gabler 58

286995

2015-01-14