Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WINTER, Fritz (1905-1976): Farbaquatinta No. 6, 1967, signerad och numrerad F. Winter 78/100, etsning och akvatint i färger, 19x18 cm
LITTERATUR: Gabler 58
286995
2015-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här