Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LAM, Wifredo (Cuba, 1902-1982): Komposition, signerad W.Lam 33/60, färgetsning, 31x24 cm
Zustandsbeschreibung
286996
2015-01-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner