Wifredo Lam färgetsning

Wifredo Lam färgetsning
Wifredo Lam färgetsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LAM, Wifredo (Cuba, 1902-1982): Komposition, signerad W.Lam 33/60, färgetsning, 31x24 cm

Zustandsbeschreibung

286996

2015-01-14